Sektöre yön veren kaliteli tel çit çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Zorlu Tel, 2006 yılından bu yana en çok tercih edilen isimlerden biri olmuştur. Bünyesinde bulunan deneyimli ve güler yüzlü personeller ile müşteri odaklı hizmetlere yönelen firmamızın mutlu müşterileri arasına sizlerde dâhil olabilirsiniz. Ar – Ge çalışmalarına hız veren Zorlu Tel, sürekli bir başarı elde etmek için gece – gündüz çalışmaktadır.

Tel kalınlığı 4,10 mm’den başlayarak 5 mm’ye kadar süren panel çit sistemleri, farklı kullanım alanlarına göre değişik özelliklerde tasarlanmaktadır. Fiyat konusunda da sektörün en iyisi olan firmamıza ödeyeceğiniz hizmetlerin bedelinin karşılığını fazlası ile alacaksınız. İstediğiniz ölçülerde tasarlanan panel çitlerimiz kullanışlı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Müşterilerimiz tarafından tercih edilen hizmetlerimizden biri de çim çit sistemleri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle güneşten etkilenmeyen ve Ultra viyole ışınlarına dayanıklı özelliği ile dikkat çeken çim çitler, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Müşteri odaklı hizmetlerini sürdüren Zorlu Tel avantajlarından sizlerde yararlanmak ve kaliteli projelerin sahibi olmak istiyorsanız, iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.