Bireylerin psikolojik anlamda sağlığını korumak amacı ile faaliyetlerine 2017 yılında başlayan Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi, ihtiyacı olan her bireye yardımcı olmaktadır. Kurumumuzda en çok ilgi gören hizmetlerimizin başında çift terapisi gelmektedir. Çiftler arasında yaşanan çeşitli sorunlar büyüyerek evlilikleri bitirebilmektedir. Bu konuda profesyonel bir destek almanız, sorunların altında yatan nedenlerin belirlenmesi ve uygun çözümler üretilmesi konusunda avantaj sağlar.

Evlilik çatışmalarına neden olan sorunlardan biri de vajinismus olarak karşımıza çıkıyor. Kadınlarda cinsel birliktelikte zorluk yaşamak anlamına gelen bu sorun nedeni ile çiftler arasında cinsel anlamda soğukluk başlar. Bu dönemlerde yardıma ihtiyaç duyulmaktadır. Tam bu noktada Yüksel Danışmanlık olarak bizlere ve ekibimize güvenebilirsiniz. Titiz bir çalışma ile yürütülen süreç sonrasında cinsel yaşamınız düzenli hale gelir ve yaşadığınız sorundan kurtularak evliliğinizi daha mutlu hale getirebilirsiniz.

Cinsel sorunlar yalnızca kadınlarda görülmüyor. Erkeklerde de bazı cinsel sorunlar olması muhtemeldir. Ancak genelde erkekler bu konuları kimse ile paylaşmak istemezler. Bu nedenle eşler arasında yaşanan sorunlar giderek büyür. Bu sorunlar ile kendi başınıza uğraşmak yerine uzmanlarımızdan cinsel terapi desteği alabilirsiniz. Hem bireysel hem de çiftlere aynı anda verilen terapi ile yaşanan sorunlar ele alınır ve sorunların temeline inilir. Buna göre en uygun çözümler belirlenir ve eşler arasındaki sorunlar giderilir.

Uzmanlarımız İle Cinsel Sorunlara Çözüm Buluyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir