Sektöre küçük bir işletme olarak adım atan Stil Elektronik, kendini dokunmatik panel ve tuş takımları alanında geliştirmeyi başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz, yüksek kalite anlayışı çerçevesinde kaliteli hizmetler vermeyi amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, hızlı bir gelişme göstererek İstanbul’da en çok tercih edilen touch panel ürünlerini piyasaya sürmüştür. Ekolojik hammadde kullanımına önem veren firmamız, ürün yelpazesini kısa sürede geliştirmiştir. İlkelerinden asla taviz vermeden yürüttüğü hizmetleri ile her türlü ihtiyaçlarınıza çözüm üreten firmamızın ürünlerinden ve hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

Tüm elektronik cihazların parmaklar ya da özel kalemlerle dokunarak yönetilmesini sağlayan touch screen teknolojisi için de Stil Elektroniğe güvenebilirsiniz. Farklı gruplarda tasarlanan dokunmatik ekranları birçok alanda rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Dokunmatik ekran panelleri rezistif, kapasitif ve kızılötesi olmak üzere 3 bölüme ayrılmaktadır. Bu grupların çalışma prensipleri birbirinden farklıdır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak ürünü tercih ederek, işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Dokunmatik ekranlar dışında membrane tuş takımı hizmetlerimiz de yoğun ilgi görüyor. Klavye üzerinde farklı fonksiyonlara sahip tuşlar ile cihazın kontrolünü sağlayabileceksiniz.