Günümüzde ulaşım sektörünün sürekli gelişmesi ile beraber araç kiralama sektörü de gelişmektedir. 4K Transfer adı ile kurulduğumuz yıldan bu yana kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sektörde şoförlü araç kiralama İstanbul genelinde en çok ilgi gören hizmetlerden biri olmuştur. İstanbul’un yoğun trafiği içerisinde kaza ve zaman kaybı yaşamak istemeyen müşterilerimiz, firmamızın bu hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Ehliyeti olmayan kişilerin de konforlu araç keyfi yaşamasına olanak tanımak için şoförlü araç kiralama alternatifimizi hizmetlerimiz arasına yerleştirdik. Vip araç seçeneklerimiz ile siz arabanın içerisinde keyfinize bakarken, şoförümüz sizi istediğiniz güzergâha götürsün. Prestijli ve rahat bir hizmet seçeneği olan şoförlü araba kiralama hizmetlerimizi alanında en iyi şoförler ile sunuyoruz.

Ticari yada turistik İstanbul seyahatlerinizde havaalanı ve konaklayacağınız yer arasında HAVALİMANI TRANSFER hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yolculuğunuzdan sonra taksiye binmek yerine, hiç beklemeden aracımıza binerek otelinize ulaşabilirsiniz. Uçaktan ineceğiniz saate göre ayarladığımız Vip aracımız, havalimanının girişinde sizi bekleyecektir. En kısa yollardan hızlı bir şekilde konaklama adresinize ulaştıran hizmetimizden memnun kalacaksınız.

Şoförlü Araç Kiralamanın Avantajları Sizleri Bekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir