2003 yılından bu yana en kaliteli sohbet kanallarını bir araya getirmesi ile ünlenen muhabbet.org adresi, günümüzde milyonlarca kullanıcısı ile muazzam bir kitleye hitap etmektedir. Yediden yetmişe pek çok kişinin uğrak yeri olan bu adreste hiçbir şekilde ücret ödemeden sohbet edebilme olanakları siteye kayıt olan kullanıcıların tamamına sağlanmaktadır.

En popüler chat siteleri arasında üst sıralarda bulunan ve hem seviyeli hem de kaliteli sohbetin tek adresi olan muhabbet.org adresinde kullanıcılar keyifle muhabbet edebilmenin ayrıcalığını yaşamaktadır. Site içerisinde sohbet kanallarının dışında ayrıca bir de radyo uygulaması bulunmaktadır. Bu sayede site ziyaretçileri sitede yeni tanıştıkları kişiler ile arkadaşlık kurarken bir yandan da radyoda çalan birbirinden popüler müzikleri dinleme fırsatı bulmaktadır.

Türkiye’nin en iyi chat odaları hangi sitede bulunur sorusuna verilebilecek tek yanıt olan muhabbet.org adresinde chat yaparken bir yandan da oyun oynayabilme olanakları da yer almaktadır. Bu sayede site üyeleri arkadaşları ile konuşurken soru cevap yarışmalarına katılma fırsatlarını yakalamaktadır. Kısacası her türlü eğlenceyi bünyesinde barındıran muhabbet.org adresi tüm bu özellikleri ile Türkiye’nin en popüler sitelerinden birisi olma unvanını geçmişte olduğu gibi bugün de elinde bulundurmaktadır.