2002 yılında Ce Belgesi hizmetlerine başlayan cebelgesi.com, belirlediği hedefler doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Tüm Türkiye’de güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet verebilen şirketimizin hizmet ağını her geçen gün geliştiriyoruz. Bu süreçte muayene, test, gözetim ve belgelendirme kuruluşu hizmeti de veriyoruz.

İstanbul’da bulunan şirketimiz Türkiye’de lider bir konum elde etmiş ve sürekli takip edilen bir pozisyona sahip olmuştur. Şirketimizin en değerli varlıkları olan uzman mühendislerimiz ile yenilikçi ve yaratıcı çalışmalara imza atıyoruz. Verdiğimiz hizmetleri sürekli iyileştirmek amacı ile teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve Ce Sertifikası sürecinde sizlere kesintisiz hizmetler sunuyoruz. Bu konuda şirketimize, markamıza, uzmanlarımıza ve hizmetimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışmalar yürüten cebelgesi.com, en kısa sürede müşteri taleplerini, önerilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak çalışmalarına yön verir. Gerekli görülen ürün grupları için alınan CE işareti ile ürünün Avrupa direktiflerine uyduğu ve çevreye karşı duyarlı olduğu gösterilmektedir. Bu işaret ile ürünler hiçbir engellemeye tabi tutulmadan satılabilecektir. Son derece gerekli olan CE belgelendirmesi sürecinde sizlere her konuda destek oluyoruz.