Bize ihtiyacı olan minik dostlarımıza en kaliteli ve en doğru sağlık hizmetlerini sunma amacı ile 2016 yılında kurulan Şişman ÇEKMEKÖY VETERİNER Kliniği, İstanbul genelinde en çok tercih edilen adreslerden biri olmuştur. Bilgi birikimi ve deneyimini teknoloji ile harmanlayan uzmanımız tarafından modern tıbba uygun çalışmalar sunulmaktadır.

Çekmeköy Şişman Veterinerlik olarak kliniğimizde muayene, hastalıkların teşhisi, tedavisi, cerrahi operasyonlar, laboratuvar gibi hizmetlerle beraber ÇEKMEKÖY KISIRLAŞTIRMA hizmetleri de verilmektedir. Belirli bir yaşa gelen hayvanların kısırlaştırılmaları gerekmektedir. Ancak herkes kısırlaştırma işlemini doğru bir şekilde yapamaz. Bu konuda kliniğimize ve veterinerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Üzerine düşen görevi daima layıkıyla yerine getiren kliniğimizin ATAŞEHİR VETERİNER hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. 7/24 açık olan bilgi hattını istediğiniz zaman arayabilir ve aklınıza takılan soruların cevabına anında ulaşabilirsiniz. Yaralanan ya da acil müdahale gerektiren durumlarda saatin kaç olduğu fark etmeksizin acil yardım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Güncel bilgiler doğrultusunda kaliteli, güvenilir ve hızlı sağlık işlemlerini aksatmadan sunan Çekmeköy Şişman Veterinerlik Kliniği, çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir.