Dekorasyon uzmanlarının ve iç mimarların vazgeçilmezi olan kartonpiyer modelleri, poliüretan ham maddesi kullanılarak i üretilmektedir. Poliüretan kolay işlenebilir bir ham madde olduğu için  istediğiniz desen ve motiflere sahip olacak şekilde üretilmektedir. İstediğiniz ebatlarda üretilebilen kartonpiyer modelleri ile evlerinizin salonları, yatak odaları, oturma odaları mükemmel bir görünüme kavuşacak, dekorasyonunuz kusursuz olacaktır. Buraya tıklayarak kartonpiye malzemelerini inceleyebilirsiniz.

Görsel olarak mükemmel bir görünüme sahip olan kartonpiyer modelleri özellikle tavanda kullanıldığında tavanın orijinal bir parçası gibi görünmektedir. Beyaz renkli ve saf bir malzeme olmasından dolayı sadece tavanlarda ve tavan işlemelerinde değil evinizin her alanında kullanabileceğiniz bir malzeme olması özellikle dekorasyon uzmanları, dekoratörler ve iç mimarlar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Motifli, çiçek desenli, köpük modelli, payandalı, arslan başı desenli poliüretan mertek arasından tarzınıza ve tavanınıza uygun olan modeli seçerek evinizde kullanabilirsiniz. Perdelerin kornejlerinin gizlenmesi, daha estetik bir görünüm kazandırılması ve aydınlatma apliklerinin bağlantı noktalarının esteti bir şekilde kamufle edilmesi için kullanılan kartonpiyer modelleri dilediğinizde tavanı komple kaplayabileceğiniz özel modellerde de üretilmektedir.

Kartonpiyer Uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir