Adada Konaklayabileceğiniz Çok Fazla Alternatif Yer Vardır

Avşa’da otel, motel, apart tarzında çok fazla konaklama seçeneği mevcuttur. Sadece konaklama seçeneği olan oteller olduğu gibi, serpme kahvaltı dahil olan oteller de bulunmaktadır. Deniz manzaralı olan odalar kara manzaralı olan odalara göre fiyat olarak daha yüksektir. Ancak sahilde çok fazla kahvaltı veren mekanlar olduğu için, tatilin her günü başka bir yerde kahvaltı edebilirsiniz; bir tek kaldığınız otelin kahvaltı servisine bağlı kalmak yerine farklı yerleri denemek eğlenceli olabilir; tekdüzelikten de kurtulmuş olursunuz.

Daha ekonomik bir tatil isterseniz, apart tarzı bir oda tutabilirsiniz. Adada çok fazla market bulunmaktadır. Alışverişinizi kendiniz yaparak, yemeklerinizi kendiniz pişirebilirsiniz. 


Ayrıca pek çok Avşa adası otelleri teras katında oturmanız için masalar koymuştur. Hatta servis için gerekli araç gereçler bulundurulmaktadır.  Kendinizin alacağı kahvaltılıklarla manzaranın tadını çıkartabilir ve ekonomik tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası Tam Kafa Dinlenecek Yerdir

Yazın çok fazla kişinin tatil için Avşa’yı tercih etmesi nedeniyle, tatil planınızdan haftalar öncesinden hem Avşa adası apart ve otellerinde hem de deniz otobüsünde yerinizi ayırtmanız iyi olacaktır. Avşa adası gezilecek yerler bakımından çok fazla seçeneğe sahip olduğundan ve sakin bir tatil beldesi olduğundan kafa dinlemek için bire birdir. O nedenle talep çoktur.

Bayram Dönemlerinde Otelinizi Mutlaka Rezerve Ettirin

Özellikle bayram dönemlerinde rezervasyonunuz olmadan adaya gitmemelisiniz; büyük bir olasılıkla ortada kalırsınız. Ancak normal zamanlarda, iskeleye yanaşacak deniz otobüsünü bekleyen ve ellerinde broşürlerle otel tanıtımı yapan çok sayıda kişiyle karşılaşırsınız. Pazarlık gücünüz yüksekse, otel fiyatlarını aşağı çekmeniz işten bile değildir. 

Her Kesimden İnsanın Konaklayabileceği Yerleri Bulmak Mümkündür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir