Kore’de yetiştirilen ginseng bitkilerinin köklerinden elde edilen tabletler sağlıklı bir vücut için gereklidir. Yaşam boyu sağlıklı kalabilmek için ginseng tablet kullanımını öneriyoruz. Günde 3 defa olmak üzere düzenli kullanımlarda vücudu korumakta ve bağışıklık sistemini en iyi şekilde güçlendirmektedir.

Ginseng tabletler ginseng bitkisinden üretilmektedir. Bu bitkiler 6 yıl boyunca yetiştirildikten sonra köklerinden üretim yapılmaktadır. Üretimi yapılan tabletlerin sitemiz üzerinden en uygun ginseng fiyatı ile satın alabiliyorsunuz. Üretim süreçlerinde 6 yıl yetiştirilen ginseng çiçeklerinin kökleri kullanılır. Bu kökler Eylül ve Ekim aylarında hasat yapılır. Daha sonra ayrıştırılarak temizlenir. Ekstrakt çıkartılması, kurutma ve tabletlemelerin yapılması üretim süreçlerinde önemlidir.

Son aşamada paketleme yapılarak kore ginsengi üretimi tamamlanmaktadır. Türkiye, AB ülkeleri ve çeşitli dünya ülkelerine ihraç yapılan bu tabletler oldukça faydalıdır. Sitemiz üzerinden satın aldığınız tabletleri kredi kartı ya da Wester Union ile sorunsuz bir şekilde ödemesini yapabilirsiniz.

KGNF Ginseng firmasının resmi bayisiyiz ve ginseng tablet olarak garantili ve sertifikalı tabletleri sizlere sunuyoruz. Her biri en iyi kaliteye sahip olan ürünlerimizin son kullanım tarihlerine minimum 1 yıl kalmıştır. Devlet kontrollerinden de geçen ürünlerimizi en uygun fiyat ve ödeme avantajları ile satın alabilirsiniz.

Ginseng Tablet Üretimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir