İsrafın önlenmesi  ve kaynakların verimli kullanılması amacıyla başlatılan, Cumhurbaşkanlığında desteklenen geri dönüşüm projesi kapsamında sıfır atık projeleri hayata geçirilmiştir. Sıfır atık projeleri kapsamında geri dönüşümde kullanılacak atıklar atık kutularının içinde muhafaza edilerek kolayca toplanıp geri dönüşüm projelerinde kullanılmaktadır. Çeşitli boyutlarda, kapasitelerde ve renklerde üretimi yapılan sıfır atık utuşu ile atıkları toplama aşamasında yarıştırarak prosesten avantaj sağlıyorsunuz.

Sıfır atık projeleri kapsamında atıkların  toplandığı, muhafaza edildiği ve taşındığı çöp kovasının üretimini de yapan firmamız atıkların sağlıklı bir şekilde toplanmasına katkı sunuyor. İkili, üçlü veya dörtlü ünitelerden oluşan atık kutusu tasarımlarımız sayesinde okullarda, caddelerde, eğitim kurumlarında atıkların toplanması işlemini kolaylaştırarak iş gücünden de tasarruf edilmesini sağlıyoruz.

Çöplerin Toplanması

Geri dönüşüm projesi kapsamında yer alan çöplerin toplanması içinde özel tasarımlara sahip çöp kovası üretimi yapan bir firma olarak ahşap, plastik, metal çöp kovası tasarımları yapıyoruz. İhtiyacınıza özel olarak çöp kovası tasarımları yapıyor, kullanım amacına uygun, görsel olarak şık tasarımlara sahip olan çöp kovası tasarımları ile çöplerin toplanmasına farklı bir bakış açısı getiriyoruz.

Günümüzde her birey yaşam alanında çöp oluşmasına katkı sunmaktadır. Oluşan çöplerin toplanması için gereken çöp kovası tedarikinde kullanım amacına ve kullanım yerine uygun kapasitelerde çöp kovası tedarik etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer alan farklı kapasitelerde ve farklı tasarımlarda çöp kovalarından kullanacağınız yere uygun olanı seçebilirsiniz.

Geri Dönüşüm Çöp Kutuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir