ProEtkinlik, sahne kiralama, ışık ve ses sistemi kiralama gibi konularda profesyonel çözümler sunmaktadır.

Organizasyonun planlama aşamasından itibaren, müşterileri ile çözüm ortağı olan firma, basılı materyaller, fuarlarda 3D modelleme ve teknik prodüksiyon hizmetleri dahil olmak üzere, etkinliğin planlanmasından, uygulanmasına kadar geçen sürede uygun çözümler geliştirerek, uygulamaktadır. İster düğün olsun, ister davet ya da konser, ANKARA SES SAHNE her aşamada en uygun ve yenilikçi hizmet anlayışı ile öne çıkan firma, ülke genelinde faaliyet göstermektedir.

Ankara Led Ekran Kiralama

Etkinliğin görsel bakımdan daha etkileyici olabilmesi için, led ekranlar kullanılmaktadır. Etkinliğin türüne göre farklı ebattaki led ekranlar, ANKARA LED EKRAN KİRALAMA tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca, çözünürlükleri farklı değerlerde olan led ekranların tedariki ve kurulumu da firmanın hizmetlerindendir.

Ankara Ses Sahne Kiralama

Sahnede yapılacak etkinlik ne ise, firma ona uygun bir sahne kiralayarak işe başlar. Bunun yanında, ANKARA SES SAHNE KİRALAMA , uzman ekibiyle sahnenin konsepte uygun olarak tasarımını yapar. Gerekli sahne Showları ve ışık sistemlerinin kiralanması ve kurulumundan sonra teslim edilir.